Produse similare cu Furtun frana 01464SB2000 cod OEM
Toate piesele auto enumerate în lista de mai jos corespund numărului OEM 01464-SB2-000:
AUDI, HONDA
Furtun frana OEM 01464-SB2-000: costul și alternativele
| Marca OEM | AUDI, HONDA |
| Producătorul autovehiculului | HONDA, AUDI |
| Piesele care corespund numărului OEM 01464SB2000 | 01464SB2000, 01464-SB2-000 |
4 Articole
BRAXIS Furtun frana AH0290 485 mm, M10x1
Vă rugăm să evaluați produsul
EAN: 8699166802904
Articol №: AH0290
- Lungime [mm]: 485
- Dimensiune filet 1: M10x1
- Diametru 1 [mm]: 10
- Restrictiile producatorului: * MEIJI *
- Număr articol: AH0290
- Producătorul: BRAXIS
- Numere EAN: 8699166802904
- Conditie: Nou
- Număr de identificare al producătorului: 01464SB2000
Arată numerele OEM
La moment, produsul este în afara stocului
Prețul per unitate
Prețul incl. 21% TVA
fără сosturile de livrare
LPR Furtun frana 6T46320 485 mm, F10X1
Vă rugăm să evaluați produsul
EAN: 8032532079034
Articol №: 6T46320
- Lungime [mm]: 485
- Dimensiune filet 1: F10X1
- Dimensiune filet 2: 10
- Număr articol: 6T46320
- Producătorul: LPR
- Numere EAN: 8032532079034
- Conditie: Nou
Arată numerele OEM
BREMBO Furtun frana T 28 036 485 mm, F10X1
Articol №: T 28 036
- Dimensiune filet 1: F10X1
- Dimensiune filet 2: 10
- Număr articol: T 28 036
- Producătorul: BREMBO
TRW Furtun frana PHD135 485 mm, M10x1
Articol №: PHD135
- Dimensiune filet 1: M10x1
- Diametru 1 [mm]: 10
- Număr articol: PHD135
- Producătorul: TRW
Ar putea să vă intereseze și
TRW Furtun frana PHD1111
200 mm, M10x1
Articol №: PHD1111
Prețul incl. 21% TVA, fără сosturile de livrare
TRW Furtun frana PHD566
530 mm, M10x1, cu filet interior
Articol №: PHD566
TRW Furtun frana PHD1112
200 mm, M10x1
Articol №: PHD1112
MEYLE Furtun frana 100 611 0085/S
la etrier, puntea spate, 295 mm, M10x1
Articol №: 100 611 0085/S
TRW Furtun frana PHD942
335, 233 mm, M10x1, cu filet interior, cu filet exterior
Articol №: PHD942
BREMBO Furtun frana T 85 129
542 mm, F10X1
Articol №: T 85 129
BOSCH Furtun frana 1 987 476 282
565 mm
Articol №: 1 987 476 282
Prețul per unitate |
QUICK BRAKE Furtun frana 96.003X
770 mm, M10x1, cu filet exterior
Articol №: 96.003X
312 mm, M10x1, cu filet interior
ATE Furtun frana 24.5123-0545.3
545 mm, M10x1
Articol №: 24.5123-0545.3
AIC Furtun frana 50935
puntea spate
QUICK BRAKE Furtun frana 96.005X
640 mm, M10x1, cu filet exterior
Articol №: 96.005X
JP GROUP Furtun frana 1161500280
Axa spate dreapta, 233 mm
A.B.S. Furtun frana SL 5746
1000 mm, BANJO 12.0 mm
Articol №: SL 5746
NK Furtun frana 859935
310 mm
ATE Furtun frana 24.1253-0020.3
233 mm