Produse similare cu Uscator, aer conditionat B14AA1036 cod OEM
Toate piesele auto enumerate în lista de mai jos corespund numărului OEM B14AA1036:
Uscator, Aer conditionat OEM B14AA1036: costul și alternativele
| Marca OEM | |
| Producătorul autovehiculului | CASE IH, LIEBHERR, KONVEKTA, DENSO |
| Piesele care corespund numărului OEM B14AA1036 | B14AA1036 |
1 Articole
MAHLE Uscator, aer conditionat AD 326 000S
Vă rugăm să evaluați produsul
EAN: 4057635212908
Articol №: AD 326 000S
- Lungime exterioara [mm]: 193,0
- Diametru: 94
- Diametru evacuare [mm]: 8,6
- Agent frigorific: R134a
- Inaltime ambalaj [cm]: 12,00
- Greutate netă [g]: 1266
- Latime ambalaj [cm]: 15,00
- Lungime ambalaj [cm]: 20,0
- Număr articol: AD 326 000S
- Producătorul: MAHLE
- Numere EAN: 4057635212908
- Conditie: Nou
- Număr de identificare al producătorului: B14AA1036
Arată numerele OEM
Ar putea să vă intereseze și
MAHLE Condensator, climatizare AC 667 000S
cu uscator, 14mm, 11,0mm, 530, 535mm
Articol №: AC 667 000S
Prețul incl. 21% TVA, fără сosturile de livrare
VALEO Condensator, climatizare 814187
cu uscator, Aluminiu, 350mm, R134a
Articol №: 814187
MAHLE Condensator, climatizare AC 772 000S
cu uscator, 14mm, 11,8mm, 532, 534mm
Articol №: AC 772 000S
VALEO Condensator, climatizare 814373
cu uscator, Aluminiu, 513mm, R134a
Articol №: 814373
NISSENS Condensator, climatizare 94684
cu umplutură de azot, cu uscator, 15,4mm, 14mm, Aluminiu, 540mm, R134a, R1234yf
cu uscator, 18mm, 15,4mm, 645mm
MAHLE Condensator, climatizare AC 733 000P
cu uscator, 560mm
Articol №: AC 733 000P
MAHLE Uscator, aer conditionat AD 57 000P
cu capac, cu inel siguranta, cu acceasorii
Articol №: AD 57 000P
ABAKUS Condensator, climatizare 037-016-0035
cu uscator, Aluminiu, 528mm
cu uscator, 600, 620mm
cu uscator, 577, 577,0mm
DENSO Condensator, climatizare DCN32032
cu uscator, 550x392x16, R134a, 550mm
Articol №: DCN32032
cu uscator, 15mm, 13,7mm, 578mm
fara comutator presiune, fara uscator, 18mm, 15,5mm, 570mm
MAHLE Uscator, aer conditionat AD 64 000S
Articol №: AD 64 000S
VAN WEZEL Uscator, aer conditionat 5800D294
cu acceasorii
Articol №: 5800D294