Produse similare cu Ventilator, radiator 95VW15150BB cod OEM
Toate piesele auto enumerate în lista de mai jos corespund numărului OEM 95VW15150BB:
FORD
Ventilator, Radiator OEM 95VW15150BB: costul și alternativele
| Marca OEM | FORD |
| Producătorul autovehiculului | FORD |
| Piesele care corespund numărului OEM 95VW15150BB | 95VW15150BB |
4 Articole
TOPRAN Ventilator, radiator 111 438 Ř: 310 mm, 350/250/80W, electric
Vă rugăm să evaluați produsul
EAN: 9594740000013
Articol №: 111 438
- Putere nominală [W]: 350 / 250 / 80
- Diametru: 310
- Numar palete ventilator: 7
- Încalzire / Racire: cu elice ventilator, ventilator simplu
- Numărul conexiunilor cu mufă: 2
- Directia de rotatie: rotatie contrar acelor de ceasornic
- Mod de operare: electric
- Număr articol: 111 438
- Producătorul: TOPRAN
- Numere EAN: 9594740000013
- Conditie: Nou
- Număr de identificare al producătorului: 95VW15150BB
Arată numerele OEM
NISSENS Ventilator, radiator 85761 Ř: 310 mm, 12V, fara rama aerisire radiator, fara rezistenta, fara unitate de control
Vă rugăm să evaluați produsul
EAN: 2212323162660
Articol №: 85761
- Diametru: 310
- Numar palete ventilator: 7
- Tensiune [V]: 12
- Încalzire / Racire: ventilator simplu
- Articol completare / Info suplimentar 2: fara rama aerisire radiator, fara rezistenta
- Articol extins / Informatii de extindere: fara unitate de control
- Forma carcasa stecher: dreptunghiular
- Material: plastic
- Putere [W]: 318
- Număr articol: 85761
- Producătorul: NISSENS
- Numere EAN: 2212323162660
- Conditie: Nou
Arată numerele OEM
Frankberg Ventilator, radiator 5481FB0025720 Ř: 310 mm, 12V, 318W, fara rama aerisire radiator
Articol №: 5481FB0025720
- Putere nominală [W]: 318
- Echipament vehicul 0
- Tensiune [V]: 12
- Articol completare / Info suplimentar 2: fara rama aerisire radiator
- Număr articol: 5481FB0025720
- Producătorul: Frankberg
AKS DASIS Ventilator, radiator 098360N
Articol №: 098360N
- Piesa noua
- Masa [g]: 900
- Greutate [kg]: 0,9
- Număr articol: 098360N
- Producătorul: AKS DASIS
Ar putea să vă intereseze și
VALEO Ventilator, radiator 696882
cu suport
Prețul incl. 21% TVA, fără сosturile de livrare
NRF Ventilator, radiator 47394
D1: 360 mm, 12V, 330/330W, cu rama aerisire radiator, cu unitate de control
VALEO Ventilator, radiator 696344
cu suport
AKS DASIS Motor electric, ventilator 168062N
Articol №: 168062N
ABAKUS Ventilator, radiator 003-014-0009
Ř: 295 mm, fara rama aerisire radiator, cu motor electric
NRF Ventilator, radiator 47892
D1: 390 mm, 12V, 150W, cu rama aerisire radiator
JPN Motor electric, ventilator 60E5012-JPN
Articol №: 60E5012-JPN
FAST Motor electric, ventilator FT56168
Articol №: FT56168
D1: 390 mm, 12V, 312W, oval, fara rama aerisire radiator
D1: 365 mm, 12V, 360W, cu rama aerisire radiator, cu unitate de control
NISSENS Ventilator, radiator 85946
Ř: 475 mm, 12V, cu rama aerisire radiator, fara rezistenta, cu rezistenta, fara unitate de control
FEBI BILSTEIN Ventilator, radiator 38478
12V, 250W
D1: 390 mm, 12V, 400W, cu rama aerisire radiator, moto fara perii