Produse similare cu Bucsa, arbore de directie 56500A6090 cod OEM
Toate piesele auto enumerate în lista de mai jos corespund numărului OEM 56500-A6090:
HYUNDAI, KIA
Bucsa, Arbore de directie OEM 56500-A6090: costul și alternativele
| Marca OEM | HYUNDAI, KIA |
| Producătorul autovehiculului | HYUNDAI, KIA |
| Piesele care corespund numărului OEM 56500A6090 | 56500A6090, 56500-A6090, 56500A 6090 |
1 Articole
FEBEST Bucsa, arbore de directie HYT-SG01
Vă rugăm să evaluați produsul
EAN: 221136024002219240022
Articol №: HYT-SG01
- Lungime ambalaj [cm]: 5,0
- Latime ambalaj [cm]: 3,0
- Inaltime ambalaj [cm]: 3,0
- Greutate [kg]: 0,01
- Număr articol: HYT-SG01
- Producătorul: FEBEST
- Numere EAN: 221136024002219240022
- Conditie: Nou
- Număr de identificare al producătorului: 56500A6090
Arată numerele OEM
Ar putea să vă intereseze și
DRI Casetă de direcție 711520764
hidraulic, pentru vehicule cu volan pe stanga, patrat, M14, 985 mm
Articol №: 711520764
ELSTOCK Casetă de direcție 17-0001
electronic, pentru vehicule cu volan pe stanga, Always Cross by OE, patrat, 982 mm
Articol №: 17-0001
fără suprataxa pentru articolele voluminoase
ELSTOCK Casetă de direcție 11-0764
LIZARTE Casetă de direcție 06.57.2000
electric
electronic, pentru vehicule cu volan pe stanga, 998 mm
CASCO Casetă de direcție CSB75301GS
electric, JTEKT
Articol №: CSB75301GS
Prețul incl. 21% TVA, fără сosturile de livrare
DRI Casetă de direcție 717520001